وقتی همه در والیبال خاص هستند!

به گزارش وبلاگ رشد آرمان، می گویند:او دستیاران سرمربی را انتخاب می نماید، او کارهای خاص را انتخاب می نماید و اصلا اوست که همه کارهای خاص را انجام می دهد! اما این یک نفر کیست؟

وقتی همه در والیبال خاص هستند!

به گزارش وبلاگ رشد آرمان به نقل از روزنامه وبلاگ رشد آرمان، شنیدن شایعات متعدد در کنار تیم ملی والیبال. حرف از یک نفر خاص است. یک نفری که مثلا درباره اش پس از کناره گیری رحمان محمدی راد و سعید رضایی از کادر فنی تیم ملی حالا رقابت برای دستیاری آلکنو بین سه نفر است؛ پیمان اکبری،محمدرضا تندروان و بزرگ جزیده. البته ممکن است تعداد دستیاران ایرانی او به دو نفر هم برسد اما حضور یک دستیار قطعی است. با این حال شایعه و حاشیه زیاد است. محمدی راد دلش نمی خواست دستیار سوم باشد و سعید رضایی هم ظاهرا به دلیل مشابه کناره گیری نموده است.

انصراف دیر هنگام ودستان بسته آلکنو

سوال اول این است که رضایی و محمدی راد چرا این همه صبر کردند و در طول هفته ها و ماه های قبل انصراف خودشان را اعلام نکردند؟ سوال دوم هم که ذهن را درگیر می نماید این که چرا مسؤولان فدراسیون فوتبال و در راس آنها محمدرضا داورزنی اجازه نمی دهند تا آلکنو خودش بیاید و دستیارش را خودش انتخاب کند؟ چرا نفر یا نفرات خاص برای کادر فنی تیم ملی تصمیم می گیرند و دوست دارند تصمیمات و نظرات خودشان را القا نمایند؟

افراد خاص پیمان اکبری را از دور خارج کردند؟

اصل خبر این بود که پیمان اکبری کرونا گرفته است! او با مثبت شدن تست کرونایش نتوانست از ابتدا در اردوی تیم ملی حاضر باشد اما نکته ای که شاخک ها را تیز نموده این است که چرا فقط تستی که اکبری در اردوی تیم ملی داده مثبت شده! و چرا هر بار که او به صورت شخصی و در جاهای مختلف تست داده نتیجه اش منفی بوده است؟ آن طور که از شواهد پیداست عده ای می خواهند مهره های خودشان را در تیم ملی داشته باشند و دخالت هایی انجام می دهند که بدن شک در دراز مدت به تیم ملی آسیب خواهد زد.

محمدی راد:منافع عده ای تامین نشد از ما انتقاد کردند

رحمان محمدی راد که بنا به دلایلی از حضور در کادر فنی تیم ملی والیبال انصراف داد در این باره می گوید:وقتی منافع عده ای از طرف ما تامین نشد از ما انتقاد کردند. من احساس کردم در این مقطع نمی توانم به تیم ملی یاری کنم و به همین دلیل این تصمیم را گرفتم.

افشاردوست: هر کسی در حیطه وظایفش عمل کند

محمود افشاردوست عضو هیات رئیسه فدراسیون والیبال در مورد حاشیه هایی که برای کادر فنی تیم ملی به وجود آمده می گوید:به نظر من هر کسی باید در حیطه وظایفش عمل کند. اگر همه عوامل تیم ملی اعم از بازیکنان، مربیان، پزشک و سرپرست تیم تنها به وظایف خودشان عمل نمایند هیچ مسئله ای به وجود نمی آید. به نظر من فدراسیون والیبال باید از مربیان جوان و آینده دار دیگری هم دعوت کند تا در اردوی تیم ملی حاضر شوند. چرا که کار کنار آلکنو باعث باتجربه تر شدن آنها می گردد.

اصرار آلکنو به حضور یک مترجم خاص!

سرمربی تیم ملی والیبال ایران که به تازگی کارش با تیم باشگاهی خود یعنی زنیت کازان سرانجام پیدا نموده است، برای حضور در تیم ملی درخواست نموده تا یک مترجم روسی در کنارش حضور داشته باشد. گزینه مدنظر آلکنو فردی به نام کسرایی است که چندین سال در روسیه زندگی نموده و یکی از مربیان تکواندو به شمار می رود. گفته می گردد داورزنی هنوز با این امر موافقت ننموده، اما آلکنو به شدت اصرار دارد که کسرایی در کنارش باشد. اگر این اتفاق بیفتد تعداد مربیان ایرانی حاضر روی نیمکت تیم ملی در مسابقات المپیک به یک نفر خواهد رسید.

مازیار فیروزی - گروه ورزش / روزنامه وبلاگ رشد آرمان

منبع: جام جم آنلاین

به "وقتی همه در والیبال خاص هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وقتی همه در والیبال خاص هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید