ترامپ: کل دنیا به انتخابات آمریکا می خندد، اگر مجمع گزینندگان بایدن را انتخاب کند، کاخ سفید را ترک خواهم کرد

به گزارش وبلاگ رشد آرمان، رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه رأی 80میلیون آمریکایی به جو بایدن امکان پذیر نیست، گفت که کل دنیا به انتخابات ریاست جمهوری این کشور می خندد.

ترامپ: کل دنیا به انتخابات آمریکا می خندد، اگر مجمع گزینندگان بایدن را انتخاب کند، کاخ سفید را ترک خواهم کرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ رشد آرمان، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا عصر پنجشنبه به وقت واشنگتن در سخنانی به مناسبت عید شکرگزاری بار دیگر بر بروز تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری این کشور تأکید کرد و گفت که بایدن 80 میلیون رأی کسب نکرده است و آمار و ارقام منتشرشده جعلی است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ رشد آرمان بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ رشد آرمان بخوانید. (کلیک کنید)

وی در ادامه شرح داد: دستگاه های رأی گیری مشکل پیدا کردند و رأی ها را در بیشتر حوزه ها به نفع بایدن تغییر دادند؛ گویا ما از کشوری دنیا سومی هستیم.

ترامپ اضافه کرد: ما نمی خواهیم درباره انتخابات 2024 سخن بگوییم؛ چراکه انتخابات کنونی هنوز به انتها نرسیده است و هزاران رأی ممکن است نتیجه را تغییر دهد.

ترامپ با تأکید بر اینکه کل دنیا در حال خندیدن به فرایند انتخابات آمریکا هستند، اعلام کرد که اگر مجمع گزینندگان هم به بایدن رأی دهند، مرتکب اشتباه خواهند شد که در این صورت کاخ سفید را ترک خواهد کرد.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره شرکت در مراسم تحلیف بایدن گفت: هنوز نمی توانم بگویم در مراسم تحلیف بایدن شرکت می کنم یا نه؛ چراکه از الآن تا روز تحلیف اتفاقات زیادی ممکن است رخ دهد.

رئیس جمهور آمریکا همچنین در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا در انتخابات 2024 شرکت خواهد کرد یا نه، گفت: اکنون نمی خواهم درباره انتخابات 2024 صحبت کنم، به دلیل اینکه انتخابات امسال هنوز به انتها نرسیده است.

رئیس جمهور آمریکا درباره واکسن کرونا نیز گفت که مراحل تحویل واکسن از هفته آینده آغاز می شود و کادر پزشکی و افراد مسن برای دریافت این واکسن در اولویت خواهند بود.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترامپ: کل دنیا به انتخابات آمریکا می خندد، اگر مجمع گزینندگان بایدن را انتخاب کند، کاخ سفید را ترک خواهم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: کل دنیا به انتخابات آمریکا می خندد، اگر مجمع گزینندگان بایدن را انتخاب کند، کاخ سفید را ترک خواهم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید